Foto na plátne

Z vašej fotografie, alebo zdrojového súboru vytlačíme akékoľvek obrazy či grafické práce. Môžete si tak do svojej kancelárie či obývačky umiestniť zväčšeniny vašich blízkych, vydarený zaber z dovolenky alebo repliku obrazu vášho obľúbeného maliara. Potešte seba, rodinu či známych originálnym darčekom a nechajte si vytlačiť obraz podľa vlastnej predlohy (svadobná fotografia, krajinka, portrét...).

 

Stačí ak nám zašlete fotografiu (klasickú alebo digitálnu) s ľubovoľným námetom. Pri digitálnej fotografii platí, že čím viac megapixelov má váša fotografia, tým je kvalita tlače lepšia.

 

Tlač realizujeme na špeciálne plátno. Povrch plátna svojou štruktúrou pripomína maliarske ľanové plátno, na pohľad aj na dotyk. Formát obrazu je principiálne neobmedzený, tlačová šírka stroja je 140 cm, dĺžka je daná dĺžkou média, teoreticky až 25 metrov. Samozrejmosťou je napnutie vytlačeného plátna na dreveny rám (tzv. blind rám).

 

Rozmer obrazu vieme prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

Upozornenie: Vytlačené plátno je napnuté na drevený rám (tzv. blind rám). V prípade že sa plátno uvolní, vo vnútornej časti obrazu sú v rohoch kliny, ktoré slúžia na dopnutie rámu. Pri vyhotovení obrazu na plátno je potrebné počítať so zahnutím okrajov po stranách rámu, t.j. 2,5 cm z každej strany. Fotografie sú prispôsobované na rozmer vybraného produktu. V prípade že je kvalita fotografie nedostačujúca, alebo vznikne problém so zahnutím dôležitých objektov, alebo postáv upozorníme Vás na tento problém. Samozrejmosťou pre nás je upraviť fotografiu k Vašej spokojnosti.